Maisema1



Yhteystietojen ylläpito, muutokset tälle listalle Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Nimi Sähköpostiosoite Puh nro  
Mika Mäkinen Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. 0505723773 T-tunnus
Jussi Wallin jussiwallin88@gmail.com 0407794047  
Makkonen Kyösti kyostimakkonen@hotmail.com 0407055371  
Papinaho Jaakko jaakko.papinaho@pp.inet.fi 0400344013  
Laukkanen Markku maanrakennus.laukkanenoy@gmail.com 0400970121 T-tunnus
Virtanen Heikki heikki.v.virtanen@hukassa.com 0400772787 T-tunnus
Pummila Väinö vaino.pummila@gmail.com 0400975690 T-tunnus
Kivi-Mannila H hermanni.kivimannila@gmail.com 0407614215  
       
Riina Wallin riinawallin90@gmail.com 0500642639 T-tunnus
Huisman Jukka jukka.huisman@ksshp.fi 0503526291  
Nelin Heikki heikki.nelin@pp.inet.fi 0505379753  
Tarvainen Tapani paivi.tarvainen@gmail.com 0400885372  
Pessinen Timo timo.pessinen1@gmail.com 0505012786  
Rajala Matti matti.rajala@gmail.com 0400438229  
Ahonen  Timo timo.ahonen@elisanet.fi  0400878219 T-tunnus
Teivaanmäki Sauli steivaanmaki@gmail.com 0408012903  
Päivärinta Jari jari.paivarinta@jpkone.fi 0400244956 T-tunnus
Wallin Jari riistareppuun@gmail.com 0405758511  
Santala Veikko autohuolto.santala@pp.inet.fi 0400642639  
Timo Isojärvi t.isojarvi@gmail.com 0455969187  
Pauli Ollikainen ollikainen.pe@gmail.com 0400131788  
Timo Salkinoja timo.salkinoja@gmail.com 0400511340 T-tunnus
Jari Karmala jkarmala@gmail.com 0451108551 T-tunnus
Juho  Heikkilä juho.heikkilä@tallioy.com 0503255790 T-tunnus
Seppo Takanen a.sejuta@gmail.com 0400798402  
Antti Tamminiemi antti.tamminiemi@luukku.com 0443252406  
Kari Lähteenmäki kari.e.lahteenmaki.gmail.com 0400915499  
Joni Hakuli joni.hakuli2@luukku.com 0409648639  
Leo Houhala keuruun.sahajaera@pp.inet.fi 0400634860